خرید اینترنتی فایل<دانلود تحقیق در مورد تاثیر نم و رطوبت بر معماری>

دانلود تحقیق,تاثیر نم و رطوبت بر معماری,معماری,تاثیر نم دانلود تحقیق در مورد تاثیر نم و رطوبت بر معماری با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : دانلود تحقیق در مورد تاثیر نم و رطوبت بر معماری.

*******************************************************

لینک دانلود و خرید محصول در پایین همین صفحه

فرمت فایل: ورد (Word)

قابل ویرایش و آماده چاپ

*******************************************************

قسمتی از محتوای فایل جهت بررسی شما پیش از خرید در زیر نمایش داده شده است:

تعداد صفحات : 15 صفحه

چکیده

یکی از مشکلات اساسی که در اکثر سازه ها به چشم می خورد مشکل نم و رطوبت می باشد که در بعضی مواقع خسارات جبران ناپذیری را به سازه ها و ساختمان وارد می نماید و یکی از راهکارهای مقابله با آن عایقکاری رطوبتی می باشد .

مشکل اصلی در تخریب بنا (و یا نمای ساختمان ) از رطوبت شروع می شود . در فصول بارندگی یا در محیط هایی که از رطوبت نسبی بالائی برخوردار هستند ، با نفوذ رطوبت به جداره زیرین نما مسائل و مشکلات زیر را عاید نمای ساختمان کرده و طبعاً زشتی نما و کوتاه نمودن عمر بنا را ایجاد می نماید .

Abstract
One of the most fundamental problems is seen structures and humidity is not a problem in some cases irreparable damage to structures and buildings and will enter one of the strategies to deal with the insulation is moisture.
The main problem in the destruction (or frontage) of the humidity starts.
Seasonal rainfall, or in environments that have high relative humidity, with moisture to penetrate the underlying layer posing problems following income and naturally ugly building facade facade and shortening the life can create.

مقدمه

اهمیت تاثیرنم ورطوبت و اقلیم بر معماری،انجام مطالعات و پژوهش های جامعی را در این زمینه ایجاب می کند.بویژه در کشور ما که تنوع شرایط اقلیمی در آن کاملا مشهود است.انجام تحقیقات گسترده در این زمینه امری اجتناب ناپذیر است.

بطورکلی،این پژوهش ها به دو صورت نظری وعملی انجام می گیرد.دروجه اول،مباحث نظری مربوط به اقلیم و ساختمان،مورد بررسی قرارمی گیرد و در وجه دوم،با بهره جستن از آمار آب و هوایی مناطق مختلف و انجام تقسیم بندی های اقلیمی،همچنین با استفاده از نمونه های ساختمانی مناطق مختلف اقلیمی،آزمایش ها و محاسبات دقیق صورت می گیرد.از آنجا که ازمایش ها عملی در چار چوب وظایف موسسات تحقیاقات ساختمانی انجام می گیرد واین امر تنها با تخصیص بودجه وزمان کافی از سوی سازمانهای مربوطه اماکان پذیر است، همچنین به دلیل نبود امکانات عملی جهت انجام این برنامه ها ودر دست نبودن امار واطلاعات آب وهوایی مناطق مختلف، پژوهش حاضر بیشتردر وجه اول استوار است.

معماری واقلیم

معماری واقلیم پیوندشان بیشتر به رابطه نوزاد وآغوش می ماند، یا نسبت هر رستنی با خاک ، حریم امن وبستر بالیدن. با بستگی ای تکامل آفرین؛ الهام بخش والبته ، نه محیط زا. در این معنا، آغوش، خاک واقلیم ، رابط حیات وسرزندگی ونبودشان نمود میرایی است . تجربیات معماری بومی در پهنه جهان وآروین های آن در معماری ایران زمین نیز ، خود گواه تاکیدی بر اندیشه ی فرم زایی ملاحظات اقلیمی در معماری است تا عاملی بر محدودیت آن ..

.

.

منابع:

wikipedia.org
sadatshobeiri.com
memary.org
parsiancad.ir

چون فقط تکه هایی از متن اصلی برای نمونه در این صفحه درج شده ممکن است هنگام انتقال مطالب از فایل ورد به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود ولی در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل است

متن کامل با فرمت ورد word که قابل ویرایش و کپی کردن می باشند را می توانید درپایین تصویردانلود نمائیدمطالب دیگر:
📃آمار و مدلسازی فصل هفتم، انحراف معیار📃آمار و مدلسازی فصل هفتم، دامنه تغییرات📃آمار و مدلسازی فصل هفتم، واریانس📃با کوهستان آشنا شویم📃بازده درصدی📃بخش اول آرایش الکترونی📃بردار جلسه پنجم📃بردار جلسه چهارم📃بردار مساوی و قرینه فصل 8📃بردارها جلسه دوم کمیت های فیزیکی📃بردارها برآیند بردارها📃بردارها تفریق بردارها📃بررسی نمودارهای ترمودینامیک📃پاره خط جهت دار فصل 8📃پایه هشتم مثلث های هم نهشت📃پایه هشتم میانگین داده ها📃پایه هشتم مثلث های هم نهشت📃پتانسیل الکتریکی📃پرتوزایی – آزمایش های رادرفوردعدد اتمی و جرمی ایزوتوپ📃پژوهش های مندل فصل 8📃پنجره ای به روشنایی دین و زندگی دوم دبیرستان📃پیام رمز را پیدا کن1📃پیام رمزرا پیدا کن 2📃پیشامد مستقل قانون ضرب احتمالات برای دو پیشامد مستقل📃تابع درجه 2 معادلات مثلثاتی